KRATOS’UN EFSANE DÖNÜŞÜ

Sparta’nın savasçısı Kratos God of War 4 ile bilgisayar ortamında efsanesini sürdürüyor:

Geçtiğimiz 2018 yılında ilk defa PS4 sürümü yayınlanan God of War 4 şimdi bilgisayardan oyun severlere sunuldu. 14 Ocak’ta tekrar yayınlanan oyun ilk gün içerisinde muhteşem bir performans yakaladı. Sadece Steam platformunda 65.000’den fazla oyuncunun kütüphanesine girdi. Bu performans eleştirmenler tarafından beklenen bir olaydı.

 God of War 4 bilgisayar sürümündeki yenilikler:

PS4 ve PS5 ile 4k UHD 60FPS grafiklere imkan tanıyan oyunumuz God of War 4, bilgisayar sürümünde bu FPS limitlerini adeta yıkıp geçiyor. Bu limitlere takılmamak oyuncuları, oyunun eşsiz dünyasına mükemmel bir biçimde dahil ediyor.

NVIDIA® DLSS teknoloji bilgisayar sürümünde baş köşede sizleri bekliyor. DLSS ile birlikte limitsiz kare hızlarını ve harika grafikli görüntüleri daha üst seviyeye taşıyan bir yapay zeka sizlere harikulade bir deneyim sunacak.

Çoğu PS oyununda şiddetle aradığımız fare ve klavye desteği sayesinde kişiselleştirilmiş ayarlar, DUALSHOCK®4 ve DUALSENSE® kablosuz kontrol cihazları oyuncuların keyfine göre bir deneyim yaşatacak.

God of War 4 PS sürümünden farklı olarak farklı ölçekte 21:9 ultra geniş ekran desteği ile bizlere enfes sinematik görüntüler sunacak.

God of War 4’ün Hikayesi:

God of War, Yunanistan’da savaşçı ve komutan olan Spartalı Kratos’un Olimpos Tanrılarıyla yaptığı anlaşmalar sonucu oluşan hayat hikayesini anlatmaktadır. Kratos komutasındaki 50 askeri ile beraber yüzlerce savaşa giderler. Bu yüzlerce savaşı kazanan Kratos ve askerleri bir keresinde yine her zaman yaptıkları savaşlara benzer bir savaştayken, sayı azlığı nedeniyle savaşı kaybetmek üzeredirler.

Bunu gören ve kaybetmeyi asla göze alamayacak olan Kratos, Savaş Tanrısı Ares ile bir anlaşma yapar ve Ares’e savaşı kazandırttığı halde bütün hayatı boyunca ona hizmet edeceğine dair bir söz verir. Bu teklifi geri çevirmeyen Ares, düşmanı yerle bir ederek Kratos’a Cehennem’in ateşlerinde dövülen Kaos’un Kılıçları’nı verir. Bu kılıçlar ile Ares’in önünde düşmanlarını bir bir öldürmektedir. Ardından yaptığı anlaşma sonrasında kandırıldığının farkeden Kratos intikam almakta kararlıdır. Bizler de bu intikam hikayesinin başrolü olmaya kararlıyız…

Sistem Gereksinimleri:

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) or AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz)

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 (4 GB) or AMD R9 290X (4 GB)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit

İşlemci: Intel i5-6600k (4 core 3.5 GHz) or AMD Ryzen 5 2400 G (4 core 3.6 GHz)

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 (6 GB) or AMD RX 570 (4 GB)

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

 


		

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.